Феномен Aleks Kost: як танцюрист з Усть-Чорної підкорив Китай (фото,відео)

Тридцятип’ятилітній Олексій Костяк з Усть-Чорної ось вже понад 10 років живе та працює у Китаї. Тут чоловік зумів розкрити свій творчий потенціал і сповна проявити хореографічний та артистичний талант.
Нині Олексій, який виступає під псевдонімом Aleks Kost, є одним з найпопулярніших танцюристів та шоуменів слов’янської зовнішності у Піднебесній. У 2018 році устьчорнянець здобув  премію «Найпопулярніший артист-іноземець» від Today Jinri Wanghong, а цьогоріч – нагороди «Кращий танцюрист Big V 2019» від Weibo та «Кращий виконавець» від Wanglaoji. Разом з тим, Олексій став феноменом усього азіатського інтернет-простору, записавши на ТікТок танці пальців. Нині його акаутн ТікТок оцінюється  у 3 млн. доларів США.
Здобути таку популярність у Китаї  устьчорнянцю вдалося непросто, для цього хлопець посилено та наполегливо працював понад 10 років, а головне, як каже Олексій, займався улюбленою справою – танцював та виступав перед публікою.

Вперше до Китаю Олексій потрапив у серпні 2008 року. Тоді він разом з танцювальним колективом прибули до Піднебесної для виступів у театрах.  Кілька  років трупа з України виступала по всьому Китаї й була досить популярною й затребуваною серед місцевих жителів. Через деякий час Олексія вже самого запросили до співпраці з шеньчженською студією сучасного танцю «Storm». Разом з китайськими танцівниками він потрапив на  ТВ-проект, також брав участь у різних концертах і шоу-балетах з китайськими зірками. Слов’янська зовнішність та артистизм  Олексія не залишились непомітними, тож українця починають запрошувати на  майстер-класи як хореографа-постановника в танцювальні студії. Також він знімається у кількох рекламних роликах відомих світових брендів.

А тогоріч у творчому житті Алекса Коста  настав новий етап. Танцівник  вирішив відзняти коротке відео танцю пальцями за допомогою додатку ТікТок. Ця імпровізація за кілька тижнів підкорила мережу, а автор посту  визнаний феноменом всього азіатського інтернет-простору. Адже Олексій став засновником танцю пальцями (англ. finger dance) в ігровому образі PUBG під музику з пострілами пістолетів, чим здобув прихильність аж  14 мільйонів фанатів. Для інтернет-спільноти в Піднебесній це велике досягнення, як для іноземця. Загалом же, на теренах Китаю додатком ТікТок (версія Douyin) користується більше  320 мільйонів користувачів.

Відзнятий ролик приносить Алексу щедрі плоди – його запрошує до  співпраці одна з найбільших світових ігрових компанії «Тенсент» (їй належать такі ігри, як: League of legends, PUBG Mobile, Crossfire, Clash of clans, Path of Exile).

У січні 2019 року PUBG Mobile вперше знайомить світ з Aleks Kost і його танцем пальцями, запустивши відео на всіх світових медіамайданчиках PUBG Mobile, а також соціальних мережах YouTube, Instagram, Faceвook і т.д. У грудні 2019 PUBG Mobile запускає перший PUBG Mobile: Finger Dance Challenge (змагання танцю пальцями PUBG Mobile), запросивши Aleks Kost для створення рекламного промо відео і запрошує його на фінал міжнародного змагання PUBG Mobile Club Open в Малайзії, Куала-Лумпур.
Популярність Aleks Kost приніс той факт, що будь-який користувач китайського TikTok може зробити демо танцю пальців в стилі супергероя і не тільки. Наприклад, одне 15 секундне відео Aleks Kost в середньому набирає до 100 мільйонів переглядів. Кількість запитів за хештегом #alekskost перевищує 900 мільйонів переглядів.

TikTok-сторінка Aleks Kost оцінюється в 3 мільйони доларів США, а  вартість одного рекламного ролика Aleks Kost досягає 60 тис. доларів США.
Рекламний контент вже був створений для таких китайських і міжнародних брендів, як: Lays, Razor, PUBG Mobile, OPPO, Xiaomi, мобільної гри Art of War: Red Tides, TMALL, SK-II, і т.д.
Цьогоріч  українець підписав контракт з медіакомпанією YoungPie Media на 4 роки, за умовами якого ім’я Aleks Kost стає брендом, а він сам –  повноцінним артистом в азіатському просторі й поза ним. Наразі Олексій  посилено вивчає китайську мову, займається танцями в студії, відвідує уроки вокалу та записує композиції китайською мовою – готує сольний альбом. А невдовзі образ Aleks Kost з’явиться в комп’ютерних іграх, мультфільмах,  у вигляді іграшок, стане брендом одягу і т.д., інформує Тячів ком. 
За матеріалами зі ЗМІ.

Мережі:
TikTok: aleks_kost_tiktok
Instagram: https://www.instagram.com/alekskost31/
Facebook: http://bit.ly/2JGhfEf
TikTok Китай: Alekskost_31
 
Нарізка відео Aleks Kost TikTok:
 
Відео Aleks Kost виступ в Пекіні на презентації нової моделі Xiaomi:

 
Музичний кліп Aleks Kost з танцювальною групою:


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду