Справу щодо порушень асфальтобетонного заводу на Тячівщині розгляне суд

Державні інспектори з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції в Закарпатській області провели планову перевірку ТОВ «МЕГО ЛТД» (м. Вінниця), асфальтобетонного заводу, розташовану у смт Буштино Тячівського району.

Під час проведення планового заходу державного нагляду (контролю) спеціалістам Інспекції не представлено висновок з оцінки впливу на довкілля, документи, що підтверджують речові права на земельну ділянку та не представлено паспорт пилогазоочисного устаткування. Також встановлено, що підприємством не подано документи на взяття на державний облік об’єкта, який справляє або може справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, заходи щодо контролю за дотриманням нормативів гранично допустимих викидів не проводяться, облік відходів не ведеться.
На посадову особу суб’єкта господарювання за виявлені порушення складено адміністративні протоколи за статтями 78 та 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Оскільки, розгляд справ за ст. 164 зазначеного Кодексу належить до компетенції судових органів (ст. 221 КУпАП), справу про адмінпорушення спрямовано до Вінницького міського суду Вінницької області, інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду