Колочава запрошує на молодіжний етнофестиваль «Верховинське літо»

Про це повідомляють у пресслужбі Хустської районної ради.
19 червня дійство відбуватиметься на горі Томиш. На пагорбі запалять велику ватру і на фоні гір, з дивовижним видом на село відбудеться вечірній концерт, де виступатимуть місцеві фольклорні колективи. Паралельно працюватимуть кілька локацій, на яких проходитимуть майстер-класи з гри на народних інструментах (трембіта, скосівка, сопілка, дримба), коломийки, проводитимуться старовинні місцеві ігри та розваги, фаєр шоу.
20 червня, всіх гостей свята організатори чекають у центрі Колочави, біля Культурно-мистецького центру (амфітеатру). Саме відкриття амфітеатру є ключовою подією фестивалю.
Під час святкового концерту виступатимуть відомі фольклорні та хореографічні колективи, регі –гурт «Чаламада».
Головний гість свята – народний артист України Іван Попович.
Дрес-код свята – вишиванка.
Організатор свята – Колочавська сільська рада.
Молодіжний етнофестиваль “Верховинське літо” має на меті промоцію культурної та історичної спадщини Карпат (традицій, ремесел, звичаїв, музики, архітектури).
Захід організовано у рамках проєкту «Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат», що реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду