Майже 21 тисяча закарпатців вакцинувалися в Угорщині по спецумовах

20 690 громадян України з Закарпатської області щепилися вакциною Janssen від американської компанії Johnson & Johnson в мобільних пунктах вакцинації, які були облаштовані протягом липня-серпня на українсько-угорському кордоні в рамках ініціативи уряду Угорщини. 
Такі дані надали в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.
Ця кампанія з вакцинації на українсько-угорському кордоні тривала з 2 липня і до 31 серпня включно. 
Спершу, протягом липня, на 3-х пунктах пропуску – КПП “Загонь-Чоп”, “Барабаш-Косино” та “Лоня-Дзвінкове”, то на серпень цю можливість зберегли тільки на 2-х –“Загонь-Чоп”, “Барабаш-Косино”.
За цей час будь який мешканець Закарпатської області, який досяг 18-річного віку, міг безкоштовно вакцинуватися у мобільних пунктах безпосередньо поруч з КПП з угорського боку кордону, пред’явивши паспорт з закарпатською пропискою.
Зауважимо, що протягом липня аналогічна кампанія тривала в Угорщині на кордоні й з іншими сусідніми країнами саме для мешканців прикордонних з Угорщиною регіонів цих країн. Утім, виключно для України, Закарпатської області, цю можливість вакцинації продовжили і на серпень.
Більше того, саме мешканці Закарпатської області мали можливість вакцинуватися саме вакциною Janssen від американську компанії Johnson & Johnson, якої достатньо однієї дози. У мобільний пунктах вакцинації на кордоні з іншими країнами вакцини пропонувалися різні за наявним та залишковим принципом.
Варто зазначити, що станом на 5 вересня в Закарпатській області повністю вакциновано 88 848 тисяч мешканців, що складає 7,12% населення. Це офіційні дані від української влади, в яких не враховано вакцинованих в Угорщині мешканців Закарпаття.
Infopost.Media

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду