«Створюємо ліси разом»: закарпатці матимуть змогу долучитись до Всеукраїнської акції

З 01 жовтня по 30 листопада Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

📍На Закарпатті в рамках акції «Створюємо ліси разом» планують провести ряд заходів з лісовідновлення, лісорозведення, озеленення населених пунктів та висадити близько 510 тис. саджанців на площі 205,8 Га.

🌳 Лісівники будуть висаджувати одно- і двохрічні сіянці деревних та чагарникових порід (залежно від місцерозташування). Це будуть типові для Закарпаття дерева – ялиця біла, бук лісовий, ялина, дуб звичайний. При створенні лісових культур враховуватимуть глобальні зміни клімату, щоб виростити біологічностійкі лісові насадження.

🤝 До участі в акції «Створюємо ліси разом» запрошуються об’єднані територіальні громади, лісокористувачі області, молодь, студенти, представники органів влади, громадських організацій, громадськості та засобів масової інформації з метою примноження зелених насаджень краю.

❗️Відповідальні особи по Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства:

✅ Мирослав ЗВАРИЧ – начальник відділу лісового та мисливського господарства

✅ Марія СТАНКОВИЧ – головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства

✅ Ніколетта БОКШАН- прессекретар управління

👉🏻 Нагадаємо, що в рамках програми “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.

Держлісагентство, якому належить 73% лісів, стане основним драйвером виконання еко-ініціативи. До кінця 2024 року лісівники висадять більше 166 тисяч гектарів культур.

Державне агентство лісових ресурсів України 
Бачити менше

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду